İLETİŞžİM
0216 661 62 20-21
ULAޞIM
İstanbul

Hakkımızda

1960 yılında temelleri atılan firmamız, 1994 yılında İstanbul Kartal’da kurulmuştur. Daha sonra gelişen iş hacmi nedeniyle YEDPA İş Merkezindeki yeni yerine taşınmıştır. Baba mesleği olması nedeniyle köklü bir teknik altyapı ve deneyime sahip olan firmamız, ticaret hayatına atıldığı andan itibaren Kalite ve Müşteri Memnuniyeti odaklı bir politika izlemiş, paralelinde AR-GE çalışmalarına bu yönde hız vermiştir. 1994 yılından bugüne motordan bağımsız araç ısıtma sistemleri konusunda uzmanlaşmış ve çıtasını çok yükseklere taşımıştır. Ustasından çırağına kadar tüm personelimizin deneyimi ve iş bilinci sayesinde her açıdan gelişerek bugünlere kadar gelinmiştir.

Ar-Ge’den Üretim’e, Pazarlama’dan Satış Sonrası Hizmetler’e kadar, her aşamada üç temel ögeyi hedef olarak belirlemiş bulunmaktayız:
Kalite, Uygun Fiyat ve Güven…

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Dai, ürettiği ısıtıcılar sayesinde otomobil, karavan, minibüs, otobüs, kamyon, tır, tekne, yat, tren gibi taşıtların yanında her türlü iş makinesi ve askeri araç gibi özel amaçlı kullanılan araçlara kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.
Bunlarla birlikte güvenlik kulübesi, sera, konteynır, çadır, prefabrik yapılar gibi kapalı kabine sahip her yerde portatif ürünleri ile de kolayca kullanılabilmektedir.