DAİ.COM.TR

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Firmamız, 1960 yılında temelleri atılmış ve 1994 yılında İstanbul Kartal'da kurulmuştur. Babadan oğula geçerek köklü bir teknik altyapı ve deneyimle donatılmış olan firmamız, ticaret hayatına atıldığı andan itibaren Kalite, Müşteri Memnuniyeti ve AR-GE çalışmalarına odaklanmıştır. 1994 yılından bugüne, motordan bağımsız araç ısıtma sistemleri konusunda uzmanlaşmış ve çıtasını yükseklere taşımıştır. Tüm personelimizin deneyimi ve iş bilinci sayesinde, her açıdan gelişerek bugünlere ulaşmıştır.Ar-Ge'den Üretim'e, Pazarlama'dan Satış Sonrası Hizmetlere kadar her aşamada, üç temel öge olan Kalite, Uygun Fiyat ve Güven hedef olarak belirlenmiştir.Firmanız, gelişen teknolojileri yakından takip ederek, otomobilden, karavana, minibüsden, otobüse, kamyonuna, tıra, tekneden, yata, trene, iş makinelerine ve askeri araçlara kadar geniş bir yelpazedeki taşıtlarda ve kapalı kabine sahip yerlerde, güvenlik kulübelerinden, seralara, konteynırlara, çadırlara, prefabrik yapılara kadar, portatif ürünleriyle de kolayca kullanılabilen ısıtıcılar üretmektedir. Ürünleriniz, kalite, uygun fiyat ve güven öncelikleri doğrultusunda tasarlandı ve her aşamada bu değerlere uygun olarak işlenmiştir.

 

Vizyonumuz / Misyonumuz

Vizyonumuz
DAİ olarak, teknolojik ilerlemeleri yakından takip ederek, müşterilerine yenilikçi ve değer katan; hızlı, güvenli, konforlu, ekonomik ve kaliteli mal ve hizmetler sunmayı hedeflemekteyiz.Misyonumuz:Ürün ve hizmet kalitemizi her zaman öncelikli tutarak, ulusal ve uluslararası pazarlarda sürekli büyüyerek, değerimizi artırmayı amaçlamaktayız.

Misyonumuz
Dai, çok sayıdaki ilke imza atarak "100% yerli" yeni ürünleri hem iç hem de dış pazarlara kazandıran, sektöründe en çok AR-GE yatırımı yapan; dinamik ve yenilikçi anlayışa sahip bir firmadır. Aynı zamanda, direk olarak Savunma Sanayimize üretim yapmaktadır. Üniversiteler ve Tübitak ile sürekli işbirliği içindedir ve sektöründe yenilikçi projelerine Tübitak desteği alan tek firmadır. Ülkenin her ilinde deneyimli ve yetkin bir teknik kadroya sahip olan Dai, girişimci, yeni ürünler sunan ve her türlü yeniliğe açık bir yönetim anlayışına sahiptir. Departmanlar arası koordinasyonu başarı ile yürüten Dai, kalite yönetimine önem veren, gerekli Kalite Standartlarına sahip bir kurumdur. Müşteri odaklı çalışan ve müşteri memnuniyetini öncelikli tutan bir anlayışı olan Dai, yerel değerlerden küresel değerlere doğru yükseliş göstermektedir.

Neden SHAVA?

Gelişmiş teknolojisi ile Shava cihazlarımızın kullanıcılara sunduğu çok özel ayrıcalıklar vardır:

• Ekonomik ve verimli ısıtma Sağlar
• Tübitak desteği ile 100% yerli üretim nedeniyle rakiplerine göre fiyatı avantajlıdır,
• Tam otomatik olarak tasarlandığı için manual herhangi bir ayarlamaya gerek yoktur.
• Elektronik Kontrol Paneli standart olarak bulunur.,
• Kullanımı çok kolaydır,
• Gelişmiş Arıza Bildirim Sistemi ile hızlı ve kolay onarım imkanı vardır,
• Çevre dostu bir çalışma prensibi benimser
• İstenilen zamanda çalıştırma/durdurma özelliğine sahiptir.
• Ekonomik yedek parçaları ile ülke çapında servis ağı bulunur,
• Sessiz çalışma özelliğine sahiptir,
• Kolay montaj imkanı vardır,
• Motordan bağımsız çalışabilme özelliğine sahiptir,
• Ek bir kite gerektirmeksizin bile 3.450 metrede çalışabilme özelliğine sahiptir.

Yönetim Politikası

DAİ, müşterilerine, çalışanlarına ve tedarikçilerine en iyi hizmeti sunma amacını taşıyan, öğrenme, yenilikçilik ve sürekli iyileştirme anlayışını benimseyen bir şirkettir. Müşteri beklentilerini ve geri bildirimlerini sürekli olarak izleyerek müşteri memnuniyetini artırma sürecini sürekli olarak iyileştirir. Dünyadaki gelişmeleri takip ederek hizmet kalitesini artırır ve yenilikçilik anlayışını benimser. Çalışanlarının gelişimini destekleyerek, potansiyellerini kullanabilecekleri ortamları sağlar ve başarılarını takdir eder. AR-GE, üretim ve satış sonrası destek alanlarında etkinliği ve verimliliği arttırma politikaları izler. Uzun süreli işbirlikleri ile karşılıklı yarar sağlayan ve kalıcı, güvenilir ilişkiler kuran tedarikçilere ve alt yüklenicilere de değer katar. Tüm yasal koşullara uyarak, üretim ve faaliyetlerdeki çevresel ve insan sağlığı ile ilgili risklerin etkilerini kontrol altında tutar.

İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

• Proaktif, yeniliklere ve değişime açık, işin gerekliliklerini tam olarak yerine getirecek yetenek ve potansiyele sahip kişileri şirketimize kazandırmak,

• Şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri keşfetmek,

• Değişen iş süreçleri ve sistemlerinde ortak kültürü oluşturmak.

• Rotasyon uygulamaları ile çalışanlarımızın çeşitli iş dallarında gelişimlerini sağlamak,

• Verimliliği artırmak ve çalışanlarımızın başarılı olabilmesi için gelişim fırsatları yaratmak.

• Şirket stratejileri doğrultusunda yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir, çağdaş insan kaynakları politikaları uygulamak.

 

İNSAN KAYNAKLARI HEDEFİMİZ

Öncelikle şirkete olan bağlılığı en üst seviyeye çıkarmak ana hedefimizdir.
Ayrıca, Takım ruhu ve takım çalışmasını ön planda tutup, çalışanlar arası işbirliği ve iç iletişimi sürekli geliştirerek mutlu çalışanlar yaratıp üst hedeflerimize ulaşmak en büyük hedeflerimizdendir.